SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"  

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych naszej szkoły. Poniżej przypominamy najważniejsze terminy rekrutacji. Szczegóły znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

23 kwietnia do 11 czerwca 2018 r. (do godz. 15:00) - złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

22 do 26 czerwca 2018 r. - uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

29 czerwca 2018 r. godz. 12.00 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

do 9 lipca 2018 r. (do godz. 15:00)- potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole poprzez dostarczenie: oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego o ile nie zostały wcześniej złożone

10 lipca 2018 r. godz. 12.00 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych

Olimpijskie kwalifikacje z fizyki

Do zawodów II stopnia LXVII Olimpiady Fizycznej zakwalifikowało się czterech naszej szkoły: Tomasz Szczerba (3b), Michał Hyży, Kacper Moździerz i Mikołaj Wielgat (2b). Zawody teoretyczne II stopnia odbędą się 14 stycznia br. w auli IF UJ.

 

Do II etapu XI Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki zakwalifikowało się dziesięcioro uczniów: Tomasz Szczerba (3b), Zofia Basta, Tomasz Brożek, Michał Hyży, Kacper Moździerz, Bartosz Sroka, Michał Surmacz, Agnieszka Szostak, Mikołaj Wielgat i Karol Zając (2b). Zawody odbędą się w 28 stycznia w AGH w Krakowie.

 

Opieka mgr Marek Lipiński.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Witamy

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

455 lat tradycji

2017-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Brodzińskiego
w Tarnowie

jest wśród 500 najlepszych liceów
w Polsce sklasyfikowanych
w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2017
i przysługuje mu tytuł
"Srebrnej Szkoły 2017".

sukcesy

chor

radio szkolne2

Edukacja prawna

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu