Minęły kolejne rozgrywki Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej. I LO znajduje się drużynowo na pierwszym miejscu - zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
Wśród dziewcząt w karabinie pneumatycznym czołowe miejsca zajmują Aleksandra Mitera z klasy 1D, Gabriela Zwoleń z klasy 3G, Justyna Słonina z klasy 3e, Klaudia Smagacz z klasy 2B oraz Anna Stochlińska z klasy 1Cg. W kategorii chłopców w w karabinie pneumatycznym najlepsi z naszej szkoły okazali się  Tomasz Marek z klasy 2G, Maciej Świątek z klasy 3k i Łukasz Flaga z klasy 1Cg. W pistolecie pneumatycznym w pierwszej trójce dziewcząt znajduje się  Kinga Niemiec z klasy 2D, wśród chłopców w czołówce znajduje się Dominik Pawluk z klasy 3B oraz Daniel Wybraniec z klasy 3K. Opiekunem uczniów jest pani mgr Olga Jędrusiak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rundach!