Ksiądz Biskup Artur Ważny
W czwartek 25 marca 2021 będziemy przeżywać rekolekcje szkolne. W tym roku będą one miały formę jednodniowego wielkopostnego dnia skupienia, które poprowadzi bp Artur Ważny. Na spotkanie zaproszeni są uczniowie oraz nauczyciele wszystkich szkół średnich znajdujących się na terenie parafii Katedralnej. To wspólne dla licealistów wydarzenie będziemy przeżywać zdalnie - transmisja będzie dostępna na stronie youtube na kanale Katedry Tarnowskiej oraz na tarnow.aztv.pl.

9.00 - rozpoczęcie spotkania, konferencja bpa Artura Ważnego, adoracja Najświętszego Sakramentu
11.00 - Eucharystia pod przewodnictwem księdza biskupa

Jednocześnie dzielimy się dobrą wiadomością - są już dostępne materiały do rekolekcji on-line przygotowanych przez Wydział Duszpasterstwa Młodzieży oraz synaj.tv. W filmach skierowanych do najmłodszych uczniów ze szkół podstawowych udział wziął nasz absolwent. Natomiast propozycja skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych pt. "Rzeczywiście wolni", przygotowana została przez bpa Ważnego. Informacje można znaleźć na stronie: