Spotkanie integracyjne dla klas I - "Brodziak 2016"

W dniu 16.09.2015 pod „Kamieniami Brodzińskiego” w Lipnicy Górnej odbyło się ognisko integracyjne dla klas pierwszych. Około południa uczniowie przyjechali w rejon szczególnie lubiany przez patrona naszej szkoły – Kazimierza Brodzińskiego. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poszczególnych oddziałów rywalizowali ze sobą o miano najlepszej klasy. Do wykonania mieli różnorodne konkurencje, m.in. wspólne ubieranie koszuli, malowanie nawzajem swoich nosów, szukanie ukrytego skarbu w skałach czy też skakanie razem przez wielką skakankę. Po skończonych konkurencjach uczniowie mogli rozkoszować się biwakową kiełbasą przy ognisku. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów, którym przewodził ks. Stanisław Kłyś. Po skończonym posiłku przyszedł czas na podsumowanie rywalizacji międzyklasowej. Po zliczeniu punktów przyznawanych poszczególnym drużynom okazało się, że zwyciężyła klasa 1B, której wychowawcą jest mgr Marzena Tatarczuch. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywanie niełatwych zadań i stworzenie sobie świetnej atmosfery, mamy nadzieję, że pomogliśmy się Wam lepiej poznać. Organizatorami ogniska byli członkowie Koła Turystycznego działającego przy naszej szkole, a koordynatorem imprezy był opiekun Koła Turystycznego mgr Wojciech Krakowski. Impreza nie mogła by się odbyć bez wsparcia Rady Rodziców, która pokryła wszystkie koszty tego przedsięwzięcia.

GALERIA

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu