Wolontariusze ze szkolnego koła wolontariatu wraz z opiekunem s. Agnieszką, zorganizowali w grudniu dwie akcje charytatywne. Pierwsza z nich nazwana została "Miś-ratownik". Wolontariusze wykonali plakaty i przez tydzień zbierali maskotki, które będą służyły dzieciom poszkodowanym w różnych wypadkach. Taka chwila jest traumatyczna dla każdego, tym bardziej dla małego dziecka.
Dzięki otrzymanej maskotce łatwiej mu przeżyć stres towarzyszący temu wydarzeniu. Maskotki trafiły do OSP w Łęgu Tarnowskim i Bobrownikach Wielkich.
Zorganizowano również dwudniowy kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na rehabilitację oraz ochronę zdrowia Laury Budzyńskiej z Tarnowa. Wolontariusze wykonali wspaniałe ozdoby oraz kartki świąteczne oraz upiekli świąteczne pierniki. Dziękujemy każdemu w imieniu Laury! :)