Język angielski – kursy przygotowujące do egzaminów CAE i FCE

Fundacja I LO „Semper Primus” organizuje kursy przygotowujące do egzaminu Cambridge – Certificate in Advanced English (CAE) i First Certificate in English (FCE).

Kursy trwają od końca września do maja i obejmują 115 godzin lekcyjnych. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli M. Tatarczuch oraz G. Pałuckiego i odbywać się będą dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki) w niewielkich grupach do 12 osób. Oprócz przygotowania do egzaminów kursy pomogą również rozwinąć ogólną sprawność językową.

Koszt jednego kursu to 1750 zł przy grupie do 8 osób, przy większej ilości osób cena może ulec obniżeniu.

Organizator: Fundacja I LO „Semper Primus”
Prowadzący: mgr Marzena Tatarczuch i mgr Grzegorz Pałucki
Kursy: Język angielski – przygotowanie do egzaminu CAE  (1 grupa), przygotowanie do egzaminu FCE (jedna grupa)

Czas trwania kursu: 115 godzin – 4 godziny tygodniowo – 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki) w systemie 2 godziny Marzena Tatarczuch / 2 godziny Grzegorz Pałucki (wrzesień 2017 – maj 2018). Kurs obejmuje 108 godzin zajęć dydaktycznych oraz 7 godzin egzaminu próbnego pisemnego i ustnego.

Ilość uczestników: 10 - 12 osób w grupie
Koszt całego kursu: 1500 zł
płatne w trzech ratach: 550 zł do 30 września 2017, 600 zł do 15 listopada 2017 i 600 zł do 15 stycznia 2018.

Proponujemy Wam kursy dla uczniów pragnących skutecznie przygotować się do egzaminu Certificate in Advanced English (CAE) i First Certificate in English (FCE).

Kursy obejmują kompleksową analizę struktury egzaminów CAE i FCE oraz dokładne przygotowanie do każdej ich części ze szczególnym uwzględnieniem elementów sprawiających zdającym najwięcej problemów. Postęp monitorowany jest systematycznie z pomocą autentycznych zadań egzaminacyjnych oraz materiałów diagnostycznych opracowanych przez prowadzących zajęcia.

Każdy kurs przewiduje dwa pełne egzaminy próbne (po pierwszym semestrze i po zakończeniu zajęć).

Ze względu na konieczność zapewnienia jak najlepszych warunków pracy ilość miejsc jest ograniczona.
Oferujemy doskonałą jakość prowadzonych zajęć za niewielką cenę.

Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy z M. Tatarczuch (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
G.Pałuckim (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobisty w szkole z jednym z w/w nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy!