3 złote medale i 2 srebrne na Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w lekkiej atletyce

Dnia 28.9.17 r. na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym na ul. Piłsudskiego odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w lekkiej atletyce. Uczniowie naszej szkoły jak co roku uzyskali znakomite wyniki. 
I Miejsce: Dariusz Nowakowski - bieg na 1500m, Stachura Zuzanna - skok w dal, Czech Kacper - skok w dal
II Miejsce: Kozioł Przemysław - 1500m, Agnieszka Derus - 100m
Pozostali uczniowie biorący udział to: Babiarska Kornelia - skok w dal, Hynek Aleksandra - 100m, Łątka Klaudia - 400m, Podolczak Aleksandra - 100m, Podsiadło Kinga - 1000m, Skruch Patrycja i Słonina Justyna - 800m, Stachura Gabriela - pchnięcie kulą, Iwański Łukasz i Stachura Krzysztof - 100m, Maliszewski Dariusz i Podgórski Kacper - pchnięcie kulą.
III Miejsce: Gogola Gabriela - skok w dal
Nasza szkoła otrzymała również I Miejsce w sportowej  rywalizacji międzyszkolnej dziewcząt i III miejsce chłopców, zdobywając nagrody w postaci pucharu i sprzętu sportowego.
Gratulacje. Opiekun mgr Ewa Dembicka
 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu