W dniach 05 - 07.06.2023 odbył się 45 Rajd im.Kaziemierza Brodzińskiego. W tym roku impreza miała swoją bazę w Muszynie Złockiem. Uczestnikmi tegorocznej imprezy byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 15 z Tarnowa, Szkoły Podstawowej z Biadolin Radłowskich, I i III Liceum w Tarnowie.

W pierwszym dniu wybraliśmy się zielonym szlakiem na Jaworzynę Krynicką nastepnie powędrowaliśmy przez Runek do Bacówki nad Wierchomlą stamtąd do Szczawnika i z powrotem do ośrodka. Tego dnia zrobiliśmy łącznie około 25km :). Po powrocie do Ośrodka uczennice nasze szkoły zorganizowały dla pozostalych uczestników Rajdu gre terenową. Wszyscy bawili się wyśmienicie, poznając się przy tym lepiej. Kontynuowali swoje znajomości grająć w siatkówkę i tańcząc przy ognisku.

W drugi dzień zaraz o wschodzie słońca wyruszyliśmy w stronę Pustej Wielkiej mijając ją nieco doszliśmy ponownie do Bacówki nad Wierchomlą, chyba nam się tam spodobało :). Bacówka dała nam schronienie przed nawalnym deszczem i po jego ustaniu ruszyliśmy ponownie w drogę powrotną do ośrodka. Wieczorem odbyło się uroczyste zakończenie Rajdu, z rozdaniem nagród oraz pieczeniem kiełbasek.

Dziekujemy wszystkim uczestnikom za budownie wspaniałej atmosfery. Do zobaczenia za rok.

Ps. Naszymi opiekunami byli: pan Krzysztof Horbacewicz, pan Wojciech Krakowski, pan Paweł Gucwa.