460ILOR1

„Historia lubi się powtarzać”- etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej

27 lutego br. w auli Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie odbył się diecezjalny etap XXIX Olimpiady Teologii Katolickiej. Wzięło w nim udział 57 uczestników, którzy zostali wyłonieni jako laureaci etapów szkolnych, jakie odbyły się w szkołach ponadgimnazjalnych naszej diecezji. W etapie diecezjalnym I miejsce, podobnie jak w ubiegłym roku, zdobyła uczennica naszej szkoły -Karolina Niziołek - uczennica klasy III e (opiekun Ks. Janusz Pabian). II miejsce wywalczył, przegrywając z Karoliną
1 punktem, również nasz uczeń - Michał Ryndak z klasy III c (opiekun Ks. Grzegorz Grych), który od trzech lat zajmuje miejsce na podium. Będą oni reprezentować naszą szkołę i diecezję pod koniec marca na ogólnopolskich zmaganiach w Opolu. W olimpiadzie wzięła również udział, zajmując wysokie miejsca, pozostała trójka naszych uczniów tj.: Natalia Augustyn z klasy III e (opiekun Ks. Janusz), Natalia Starzyk z klasy II a (opiekun S. Agnieszka Lampasiak) i Zuzanna Stachura z klasy II e (opiekun Ks. Grzegorz).
Gratulujemy wszystkim udziału i życzymy, aby św. Jacek – patron tegorocznej Olimpiady i wzór Ewangelizacji - prowadził wszystkich jak najpiękniej przez życie do tej najpewniejszej nagrody, do której wszyscy jako chrześcijanie zdążamy.

otk-2019

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu