W dniu 23 kwietnia 2021 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowych zawodach matematycznych Náboj Online 2021. Był to konkurs drużynowy, w którym trzeba było rozwiązać jak najwięcej zadań w czasie 120 minut.

Nasi uczniowie wystartowali w kategoriach :

• JUNIORZY - Maksymilian Czerniak (2b), Maciej Kochan (2b), Jakub Koźbiał(2b), Kacper Mazur(2bg), Szymon Wajda (2fg)
  • SENIORZY – Miłosz Adamczyk(3b), Daniel Bielaszka(3b), Izabela Golec(3b), Przemysław Janiszewski(3b), Szczepan Usarz(3b)

Zawody odbywały się równocześnie w Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Rumunii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Białorusi i Iranie. Wśród organizatorów znaleźli się przedstawiciele wielu znanych ośrodków uniwersyteckich z różnych krajów. Zadania w Náboju  różnią się od typowych zadań szkolnych a ich rozwiązanie wymaga od uczniów kreatywności i pomysłowości. Istotna była też efektywna współpraca całego zespołu. Udział w tych zawodach był dla uczniów bardzo ciekawym doświadczeniem, zapewnił dużą dawkę emocji oraz dobrej zabawy.