bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Nagroda im. Profesora Tadeusz Sypka

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy - Przyszli Absolwenci,

pomimo  pandemii i nauczania zdalnego  zapraszamy Was do złożenia wniosku i ubiegania się o nagrodę im Profesora Tadeusz Sypka. Jako fundatorzy zapewniliśmy środki finansowe i nie widzimy powodu, dla którego  nie można wyłonić laureatki czy laureata.

W roku 2020 będzie to już druga edycja konkursu. Laureatem I edycji za rok 2018/2019  został Kacper Krzysztof Moździerz a uroczyste wręczenie nagrody  odbyło się podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

086

Mamy nadzieję, że wspólnie pokonamy trudności i życie jaki znamy i uważamy za normalne powróci.

Życząc  sukcesów na egzaminie maturalnym i w dalszej edukacji, prosimy o zapoznanie się z dokumentami:

Regulamin przyznawania Nagrody im. prof. Tadeusza Sypka

Wniosek o przyznanie nagrody  – Załącznik nr 1

Regulamin pracy komisji i wyboru laureata – Załącznik nr 2

Uwaga:

Ze względu na obecną, nieprzewidywaną sytuację w oświacie , informujemy, że w roku 2020 niektóre punkty Regulaminu przyznawania Nagrody im. prof. Tadeusza Sypka ulegają poniższej modyfikacji :

w pkt 2.

  • Termin złożenia wniosku  ustala się na: dzień 1 czerwca 2020.
  • Dopuszcza się złożenie wniosku w formie elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek w formie fizycznej należy  uzupełnić przed pracami komisji wyłaniającej laureata.
  • Kopia świadectwa ukończenia szkoły nie będzie obowiązkowa na etapie składania wniosku. Kopię świadectwa należy uzupełnić przed pracami komisji wyłaniającej laureata.
  • Osoby składające wniosek zostaną poinformowane o terminie złożenia dokumentów w oryginale  na 14 dni przed ustalonym terminem. Ze względu na  obiektywne przeszkody komisja może odstąpić od wymogu złożenia papierowej wersji dokumentów.

w pkt 5

  • termin przyznania nagrody oraz

w pkt 8

  • sposób wręczenia nagrody, 

zostaną dostosowane do sytuacji i  terminu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.  Przekazanie nagrody pieniężnej nastąpi we wrześniu 2020 . Uroczystość wręczenia nagrody będzie dostosowana do okoliczności  we wrześniu/październiku 2020.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość kolejnych ewentualnych zmian w zależności od rozporządzeń władz państwowych i decyzji dyrekcji szkoły.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu