Sukcesy matematyczne uczniów I LO

Uczeń Piotr Kubala (2b) zakwalifikował się do etapu rejonowego LXVI Olimpiady Matematycznej. Opiekunem ucznia jest mgr Danuta Srebro.

Uczniowie : Kipiela Aleksander, Kubala Piotr, Łątka Bogdan (2b), Fedor Michał, Furgał Marcin, Gacek Daniel, Kryczyk Paweł, Sieńczak Michał, Świątek Aleksandra, Świątek Marek (3b), Wielgus Aneta (3e), Jurczak Filip, Ptak Jakub, Urban Paweł (3k) zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.
Opiekunami uczniów są : dr Beata Milówka, mgr Danuta Srebro oraz mgr Tomasz Zaucha.

Uczniowie : Igor Noga (1h), Bogdan Łątka (2b), Norbert Brodziński, Marcin Furgał, Daniel Gacek, Marek Świątek (3b) zakwalifikowali się do etapu finałowego Tarnowskiego Turnieju Matematycznego.
Opiekunami uczniów są : mgr Krzysztof Horbacewicz i mgr Danuta Srebro.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach.