Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

W dniu 28 lutego 2019 roku, w klasztorze OO. Franciszkanów przy Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle, odbył się diecezjalny etap (dla diecezji rzeszowskiej i tarnowskiej) XIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Zwycięzcą II etapu tejże olimpiady dla diecezji tarnowskiej została uczennica klasy II d - Katarzyna Tomczyk. Gratulujemy Kasi oraz ks. Januszowi Pabianowi przygotowującemu uczennicę do konkursu. Życzymy jak najlepszych wyników w ogólnopolskim etapie finalnym w Siedlcach.

kolbe