Szkolne koło PCK dziękuje za Waszą obecność w pierwszym semestrze. Byliście tam z nami:

Na początku września uczniowie otrzymali materiały dotyczące zdrowego trybu życia i profilaktyki raka.

29 września w czasie XV Małopolskiej Nocy Naukowców miało miejsce pięć pokazów pierwszej pomocy, po których uczestnicy mogli zweryfikować swoją wiedzę (ćwiczenie na fantomie i krótki test).

W październiku miała miejsce prelekcja dla członków Szkolnego Koła PCK „Promocja zdrowego i aktywnego stylu życia”.

16 października  w Auli naszej szkoły odbył się  Maraton RKO. Uczniowie przeprowadzali nieprzerwanie resuscytację manekina od godziny 8 do 15.

25 października w ramach święta Dnia Młodzieży PCK wielu uczniów naszej szkoły było ubranych na czerwono.

Na przełomie listopada i grudnia zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych i zabawek edukacyjnych do paczek dla dzieci, które przebywały w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza  w Tarnowie (współpraca ze Stowarzyszeniem MALTA).

Ostatnią naszą akcją charytatywną w tym semestrze była zbiórka ubrań dla potrzebujących.