Dni Edukacji Międzynarodowej

Jeśli chcesz dowiedzieć się co zrobić, by studiować za granicą, poznać ofertę edukacyjną renomowanych uniwersytetów i szkół wyższych, uzyskać informacje o stypendiach i niższych opłatach za studia dla obywateli UE, a także spotkać się z przedstawicielami zagranicznych instytucji edukacyjnych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Austrii, Kanady, USA, Chin i innych krajów - dołącz do nas! 17 października organizujemy 1-dniowy wyjazd dla uczniów klas pierwszych do Krakowa na targi edukacyjne "Dni Edukacji Międzynarodowej" (Hotel Park Inn by Radisson). Są to jedne z największych w Europie targów edukacji zagranicznej! Więcej informacji na stronie: https://www.balticcouncil.pl/pl/Targi-i-seminaria/targi-edukacyjne-dni-edukacji-/
Zapisy u p. Marzeny Tatarczuch i Małgorzaty Dudek. Zapraszamy :-) Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.