Konkurs języka angielskiego PHRASAL VERBS CHALLENGE

Serdecznie zapraszamy uczniów I LO do udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego sprawdzającym znajomość czasowników frazowych zatytułowanym PHRASAL VERBS CHALLENGE

I ETAP 6/03/2017, godz.9:00
II ETAP 30/03/2017, godz. 9:00

I etap konkursu obejmuje znajomość czasowników frazowych na poziomie upper intermediate.

Bibliografia:   Michael Vince, First Certificate Language Practice, Rozdziały 26-27 (str. 134-151)

II etap konkursu obejmuje znajomość czasowników frazowych na poziomie advanced.

Bibliografia:  Michael Vince, Advanced Language Practice, Rozdziały 23-26 (str. 130- 149 )

Materiały udostępniają nauczyciele języka angielskiego oraz Biblioteka I LO.
Zgłoszenia u nauczycieli języka angielskiego uczących w poszczególnych klasach do 28/02/2017.
Zachęcamy do udziału w konkursie!
Organizatorzy: mgr Anna Solak, mgr Renata Babuśka