bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Turniej Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodległości

 Dnia 9.XI.2017 r. I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie było organizatorem Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z okazji Święta Niepodległości .

I miejsce w turnieju dziewcząt wywalczyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie ( drużyna w składzie : Kostuch Wiktoria , Rzepka Dominika ,          Marczyk Monika , Kociuba Natalia , Ada Czerwińska , Bogacz Anna , Ciężadło Karolina , Kucajda Katarzyna , Monika Flis ) .

Nasze zawodniczki pokonały uczennice : III Liceum Ogólnokształcącego oraz reprezentantki Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie .

Przyznano nagrody indywidualne : Królem Strzelców została  - Wiktoria Kostuch  I LO , najlepszymi zawodniczkami zawodów zostały : Kociuba Natalia I LO , Izabela Ochońska III LO i Monika Pacyna ZSEG .

I miejsce w turnieju chłopców zdobyli również zawodnicy I Liceum Ogólnokształcącego  w Tarnowie ( drużyna w składzie : Paweł Kozioł , Przemysław Błocho , Robert Pyrek , Maksymilian Strychała , Piotr Prus , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Andrzej Wicherek ) .

II miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie 

III miejsce wywalczyło IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie ,

IV miejsce dla uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie .

Królem Strzelców został Andrzej Wicherek I LO , najlepszymi zawodnikami zostali : Pyrek Robert I LO , Grzesik Maksymilian III LO , Paw Bartosz ZSME  i Konrad Łuczyński IV LO .

 Gratulujemy .

Sędzia Główny zawodów - Aleksander Ratowski , organizator - mgr Barbara Mikulska.

Nagrody ufundowali : Rada Rodziców I LO oraz Wydział Komunikacji Społecznej UMT .

20171109 090010

20171109 101810

20171109 125633

Resized 20171109 095600Resized 20171109 095618

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu