bn 20 21

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Tarnowska Licealiada w pływaniu

Tarnowska Licealiada w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

 

Sukces naszych sztafet pływackich , zawodnicy I LO pod opieką pani mgr Joanny Schenk zdobyli złote medale .

 

Wyniki końcowe zawodów pływackich rozgrywanych w dniu 15.01.2016r. na basenie MDS TOSiR w Tarnowie

sztafeta 8 x 50 metrów - chłopców

1.      I Liceum Ogólnokształcące                          4,23,28

2.      III Liceum Ogólnokształcące                          4,26,10

3.      Zespół Szkół Technicznych                   4,51,52

4.      IV Liceum Ogólnokształcące                          4,57,33

5.      XVI Liceum Ogólnokształcące                          5,02,66

6.      II Liceum Ogólnokształcące                          5,34,24

Startowało 6 sztafet 48 zawodników

sztafeta 8 x 50 metrów - dziewcząt

1.      I Liceum Ogólnokształcące                          5,24,15

2.      IV Liceum Ogólnokształcące                          5,46,30

3.      II Liceum Ogólnokształcące                          5,46,79

4.      III Liceum Ogólnokształcące                          5,50,36

Startowało 4 sztafety 32 zawodniczki

Indywidualnie nasi zawodnicy wywalczyli :

styl klasyczny 50 metrów

1.      Katarzyna Wenc            V LO                0,45,30

2.      Dagmara Burnóg            III LO                0,48,09

3.      Oliwia Kłosowska            I LO                 0,48,64

       4. Marta Łabno              I LO                 0,49,29

 

styl grzbietowy 50 metrów

1.      Patrycja Chwałek               V LO                     0,42,69

2.      Katarzyna Bargieł               III LO                    0,45,11

3.      Magdalena Tyrka               I LO                       0,46,5

4.      Weronika Boryczko               I LO                       0,49,34

styl motylkowy 50 metrów

1.      Karolina Florek                 ZSEG                    0,41,18

2.      Klaudia Kumorek               II LO                     0,42,16

         3 . Natalia Babiarz                 I LO                        0,45,84

styl dowolny 50 metrów

1.      Wiktor Bryła                    ZST                       0,27,79

2.      Krzysztof Kurantowicz               XIV LO                 0,27,89

3.      Filip Czerwiński                      II LO                     0,30,83

       4.   Jakub Strasik                  I LO                        0,31,17

styl motylkowy 50 metrów

1.      Krzysztof Misterka               XVI LO                 0,31,63

       2. Michał Żurawski                 I LO                        0,32,72

Wszystkim gratulujemy .

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu