MISTRZOSTWA SZKOŁY W FUTSALU (2014/2015)

pilka4Za nami mistrzostwa szkoły w futsalu. Nie zabrakło emocji, świetnych interwencji bramkarzy, a także najważniejszego – pięknych bramek. Rozgrywki organizowane przez pana Wojciecha Krakowskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem, czego dowodem może być fakt, że do turnieju zapisało się aż 20 drużyn (o cztery więcej niź rok temu). O profesjonalizmie rozgrywek może świadczyć to, iż wiele zespołów specjalnie na tę okazję przygotowało swoje stroje. Zapraszamy na podsumowanie najlepszych rozgrywek świata, czyli mistrzostw I LO w futsalu.

Czytaj więcej...

Piłkarze nożni pewnie awansowali do półfinału

W środę odbyła się tarnowska Licealiada w piłkę nożną chłopców. Wśród drużyn, które wzięły udział, nie zabrakło I LO.
Podopieczni pana profesora Wojciecha Krakowskiego pewnie wygrali i awansowali do dalszej części etapu.

W pierwszym meczu nasze liceum pewnie ograło rywali z VII LO, strzelając 3 gole, nie tracąc żadnego. W drugim zaś pojedynku było nieco trudniej, lecz I LO udało się odnieść zwycięstwo 3:1 nad ZSTZ. W ostatnim spotkaniu uczniowie spod Piłsudskiego ograli Technikum 11  2:1.

Czytaj więcej...

Znamy finalistów Szkolnej Ligi Futsalowej

W ostatni poniedziałek (02.12.2013) zakończyła się faza grupowa Szkolnej Ligi Mistrzów, organizowanej przez pana profesora Wojciecha Krakowskiego.

Na początku odbyło się losowanie, którego celem było wyłonienie wszystkich 16-stu drużyn do poszczególnych grup.  Nad prawidłowością procesu czuwali organizatorzy losowania uczniowie III K – Paweł Bałut i Tomasz Zamora.

Kilka dni później grupa A zainaugurowała mistrzostwa w futsalu w sezonie 2013/14. W owej rywalizacji bezkonkurencyjni okazali się uczniowie II B, którzy z kompletem punktów i bilansem bramkowym 13:2 pewnie zajęli najwyższe miejsce. W decydującym spotkaniu o 2. lokatę walka toczyła się między III D a I GA. Losy awansu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie meczu, kiedy to pierwszoklasiści zdobyli dwie bramki i w dramatycznych okolicznościach pokonali starszych kolegów 3:2. Najgorzej poszło zawodnikom z II G, którzy ugrali 1 punkt.

Czytaj więcej...

Piłkarki nożne z I LO w finale!

21 listopada 2013 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w eliminacjach do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Tarnowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Mościcach. Udział wzięły 4 drużyny:  Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Techniczno Zawodowych, Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Tarnowie oraz I LO. Dziewczyny bardzo dobrze wywiązały się z roli faworyta i pewnie awansowały do finału, który odbędzie się 10 stycznia i wtedy to zmierzą się z 3 najlepszymi szkołami wyłonionymi z pozostałych trzech grup eliminacyjnych. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 2 x 7 minut. Towarzyszyła zacięta, ale uczciwa rywalizacja. Nie tracąc żadnej bramki i wygrywając wysoko z każdym przeciwnikiem reprezentacja  naszej szkoły zajęła bardzo pewnie I miejsce. Gratulujemy  !

Czytaj więcej...

Zgłoszenia do Mistrzostw I LO w Futsalu

Zgłoszenia drużyn reprezentujących klasy będą przyjmowane  u wuefistów do 05.11.2013. Zgłoszenie musi być podpisane przez wychowawcę klasy. Zawody odbędą się w drugiej połowie listopada.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu