Jak zachęcić młodszych uczniów do nauki chemii? Zaproście na warsztaty „SZALONYCH CHEMIKÓW”! Uczennice z klasy 1c Hania, Julia, Hania, Amelia, Milena, Karolina, Daria i Lena z 1b – podjęły wyzwanie i zorganizowały warsztaty z wybuchowymi eksperymentami dla ponad setki uczniów z różnych szkół podstawowych, świetlic itp.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, w której tworzyli i realizowali własne projekty społeczne. Jedną z grup stworzyli uczniowie z klasy 3b - Patrycja, Emilia, Olivia, Nikola i Konrad, a nazwali ją „CROCHET PARTY”.

Jakub Sudoł, uczeń klasy 2F zdobył V miejsce i tytuł laureata XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej. Finałowe zmagania odbyły się od 4 do 6 kwietnia w Radomiu.

Julia Jop z klasy 2 A została laureatką Olimpiady Filozoficznej. Etap centralny Olimpiady odbył się w dniach 5- 6 kwietnia na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.