Rozpoczynamy kolejną X edycję Szkolnego Konkursu Matematycznego "O jeden poziom abstrakcji wyżej" objętego patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Regulamin konkursu oraz pierwszy zestaw zadań konkursowych znajdują się w zakładce Olimpiady i Konkursy - matematyka. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych uczniów do wzięcia udziału w tegorocznym konkursie.

Miło nam poinformować o niezwykłym sukcesie egzaminu maturalnego 2022 naszej tegorocznej absolwentki Pani Natalii Misiaszek, jednej z 95 najlepszych maturzystów spośród 268 257 zdających egzamin, finalistki IX edycji Ogólnopolskiego Projektu "Matura na 100 procent".

Dwie uczennice naszej szkoły Aleksandra Stojak (4c) oraz Maria Jóźwiak (3b) zostały stypendystkami Programu Queen Hedvig Scholarship. Stypendium obejmuje tygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej, zwiedzanie Uniwersytetu Stanforda, wizytę w Centrum Badawczym NASA, zwiedzanie San Francisco, a także innowacyjnych korporacji. Ich wielka przygoda trwa.

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Czytanie dla pokoju". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej biblioteki szkolnej.