Sukces Jakuba Hońdo w Olimpiadzie Tematycznej Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego

W dniu 7 marca 2019 roku w Krakowskiej Akademii im Frycza Modrzewskiego odbył się etap wojewódzki Olimpiady Tematycznej Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1956 Żołnierze II Rzeczypospolitej - Żołnierze Niezłomni. Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Hońdo (Ig) awansował do etapu centralnego. Pierwsza część etapu centralnego Olimpiady odbędzie się 28 marca. Jakub i dr Janusz Kowal dziękują pani mgr Barbarze Koprowskiej za opiekę w czasie II etapu Olimpiady. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.