Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu rok szkolny 2017/2018

Dnia 12.01.2018 na basenie w Mościcach odbyły się mistrzostwa Tarnowa w pływaniu sztafetowym oraz indywidualnym. Uczniowie naszej szkoły brali czynny udział w zawodach. Sztafeta dziewcząt 6x50m w składzie : Kłosowska Olivia, Marszałek Julia, Marszałek Gabriela, Juszczyk Agata, Maciaszek Olivia oraz Bilska Eliza zajęły miejsce 2. Sztafeta chłopców 6 x 50 m w składzie : Święcicki Paweł, Kania Jakub, Kuta Filip, Barsz Daniel, Lichocki Igor oraz Reczek Mateusz zajęli miejsce 3.
Uczniowie wskoczyli na "pudło" również w zmaganiach indywidualnych.
50 m stylem klasycznym Bilska Eliza miejsce 3.
50 m stylem klasycznym Reczek Mateusz miejsce 1 oraz Samulik Piotr miejsce 2.
50 m stylem motylkowym Barsz Daniel miejsce 1 oraz Lichocki Igor miejsce 2.
Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IMAG0136 pł