• Witamy na stronie I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce. 460 lat tradycji
    Zapraszamy do I LO w Tarnowie!

• Drużyna I LO
    CanSat 2023/2024

Drużyna I LO "Astra Glorii Homini" zakwalifikowana do projektu Europejskiej Agencji Kosmicznej "CanSat"

• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie
    Rekrutacja 2024/2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacujną I Liceum Ogólnokształcącego
    im. Kaziemierza Brodzińskiego w Tarnowie

• Just an example
    Najlepsze Licea 2024

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce w Rankingu Szkół Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy"

SAPERE AUDE
"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Tarnowski Piątek Chemiczny w Akademii Tarnowskiej

Ryby do życia potrzebują tlenu, podobnie jak inne organizmy żywe. Pobierają ten cenny pierwiastek z wody, a raczej „filtrują” wodę z rozpuszczonego w niej tlenu.

Klasy Patronackie Katedry Chemii Akademii Tarnowskiej

Katedra Chemii Akademii Tarnowskiej objęła patronatem klasy biologiczno-chemiczne naszej szkoły zapraszając uczniów do udziału w zajęciach odbywających się w specjalistycznych laboratoriach chemicznych.

Kolejne sukcesy chemiczne naszych uczniów

Troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Filmowe Historie STEM

"Filmowe Historie STEM" to konkurs organizowany przez Instytut Historii i Archiwistyki oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Finalista 50 Olimpiady Historycznej

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Paweł Skowron został finalistą 50 Olimpiady Historycznej.

Matematyczna Wideomania

„Matematyczna Wideomania, czyli matematyka okiem sympatyka” to konkurs organizowany przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Zmagania olimpijskie - finały

W dniu 12 kwietnia odbyły się ogólnopolskie finały dwóch Olimpiad, w których udział wzięły uczennice naszej szkoły.

Chemiczne szaleństwa – projekt Zwolnionych z teorii

Jak zachęcić młodszych uczniów do nauki chemii? Zaproście na warsztaty „SZALONYCH CHEMIKÓW”! Uczennice z klasy 1c Hania, Julia, Hania, Amelia, Milena, Karolina, Daria i Lena z 1b – podjęły wyzwanie i zorganizowały warsztaty z wybuchowymi eksperymentami dla ponad setki uczniów z różnych szkół...

sekret1lo@umt.tarnow.pl
Odwiedź nas!