"W poszukiwaniu Boga w człowieku"

Z radością informujemy, że uczennica kl. 1eg Kinga Krzemińska została laureatką w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży im. Dostojewskiego na utwór prozatorski na temat: "W poszukiwaniu Boga w człowieku". Praca Kingi pt. "On zawsze był obok..." zachwyciła jury i otrzymała za nią specjalne wyróżnienie. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo św. Macieja Apostoła. Zwycięska praca oraz pozostałe wyróżnione opowiadania i eseje zostaną opublikowane jako pokłosie konkursu w postaci osobnej książki "Nawrócenie przez cierpienie", która ukaże się w kwietniu tego roku. Laureaci konkursu otrzymają kilka egzemplarzy autorskich, ponadto trafią one do naszej szkolnej biblioteki oraz do biblioteki miejskiej w Tarnowie. Serdecznie gratulujemy!