Sukcesy w konkursie poetycko-plastycznym

We wtorek 23 czerwca podsumowano XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem". Spotkanie rozpoczęło się w Wał-Rudzie, gdzie w sali muzealnej zostały zaprezentowane prace plastyczne. Była również możliwość zobaczenia w domu, w którym mieszkała bł. Karolina. Następnie wszyscy udali się do kościoła w Zabawie, gdzie pod ołtarzem znajdują się relikwie bł. Karoliny.
Temat wiodący tegorocznej edycji konkursu brzmiał: "Chleb - owoc ziemi i pracy rąk ludzkich staje się chlebem życia (Jan Paweł II)".
W kategorii wiekowej szkół średnich pierwsze miejsce zajęła Gabriela Dworak (1cg), drugie Natalia Misiaszek (1eg). Również dwa wyróżnienia przypadły naszym uczennicom: Amelii Nawrockiej (1eg) oraz Weronice Sapale (1dg).
Serdecznie gratulujemy!