Konkurs czytelniczy „ Moje książkowe zacisze”

Biblioteka szkolna i wolontariat biblioteczny ILO zapraszają wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie "Moje książkowe zacisze". Zadaniem konkursowym jest wykonanie samodzielnie lub grupowo zdjęcia albo rysunku przedstawiającego chwile spędzone z książką. Rysunek może zostać wykonany dowolną techniką w formacie A4. Należy złożyć go w bibliotece szkolnej w terminie do 22 marca 2019 r., a zdjęcia - w formacie pliku JPG lub PNG - dostarczyć na pendrive lub innym nośniku. Warunkiem przystąpienia do Konkursu

jest wypełnienie Zgody na przetwarzanie danych . Regulamin Konkursu znajduje się w zakładce biblioteki szkolnej lub TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w konkursie!