bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Konkurs leksykalno-gramatyczny dla klas pierwszych - wyniki

 
Konkurs odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap miał miejsce w klasach. Zwycięzcy etapu klasowego wzięli udział w etapie szkolnym, w dniu 4 czerwca 2019 r.
 I miejsce zajęła uczennica Martyna Pawlina (1K), uzyskując 98 punktów na 125 możliwych do uzyskania.
II miejsce uczennica Maja Houda (1A) -  97 pkt.
 Ponad 90 pkt uzyskali także :
Karolina Wilga (1K) - 96 pkt.
Aleksandra Wzorek (1A) - 95 pkt.
Zuzanna Murczek (1E) - 95 pkt.
Anna Broda (1E) - 92 pkt.
Gratulujemy uczniom naszej szkoły wiedzy z gramatyki i leksyki języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.
Organizatorem konkursu była mgr Małgorzata Janiczek.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu