Konkurs leksykalno-gramatyczny dla klas pierwszych - wyniki

Konkurs odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap miał miejsce w klasach. Zwycięzcy etapu klasowego wzięli udział w etapie szkolnym, w dniu 4 czerwca 2019 r.
 I miejsce zajęła uczennica Martyna Pawlina (1K), uzyskując 98 punktów na 125 możliwych do uzyskania.
II miejsce uczennica Maja Houda (1A) -  97 pkt.
 Ponad 90 pkt uzyskali także :
Karolina Wilga (1K) - 96 pkt.
Aleksandra Wzorek (1A) - 95 pkt.
Zuzanna Murczek (1E) - 95 pkt.
Anna Broda (1E) - 92 pkt.
Gratulujemy uczniom naszej szkoły wiedzy z gramatyki i leksyki języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.
Organizatorem konkursu była mgr Małgorzata Janiczek.