Jeśli nie na Tajwanie to ... gdzie?

Jaki kierunek studiów wybrać? Jaką uczelnię lub szkołę?  To pytanie zadają sobie każdego roku maturzysci w całej Polsce. Informujemy, że na korytarzu na drugim piętrze naszej szkoły pojawiły się nowe ulotki otrzymane na Krakowskim Salonie Maturzystów od reprezentantów uczelni wyższych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą m.in. takich uczelni jak Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rzeszowski, UMCS w Lublinie, UEK w Krakowie, AGH w Krakowie, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Społeczna Akademia Nauk w Krakowie. Dodatkowo swoją ofertę przedstawiły uczelnie zagraniczne z Tajwanu, Angii czy Niemiec, dające możliwość nauki języka obcego. Ulotki i informatory można zabrać do domu, jednak prosimy o ich zwrot po zapoznaniu się z nimi, chcemy, by jak najwięcej naszych uczniów mogło się spokojnie zapoznać z ofertą i dokonać dobrego wyboru. W ramach naszych możliwości ekspozytory z ulotkami bedą sukcesywnie wzbogacane nowymi ofertami.

 

wystawka

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu