Stypendium B6

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu o Stypendium dla kandydatów na studia architektoniczne organizowanego przez Fundację im. Karoliny Pacholewicz i krakowską Szkołę Rysunku Czarny Biały. Laureat będzie mógł nieodpłatnie uczestniczyć w kursie rysunku prowadzonym przez Szkołę Rysunku Czarny Biały w Krakowie. W tegorocznej edycji przyznawane będzie jedno stypendium dedykowane uczniom i absolwentom szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne pasje oraz przygotowywać się do egzaminów na studia projektowe lub artystyczne. Stypendium przeznaczone jest dla osób, które nie ukończyły 21 roku życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać portfolio składające się z minimum 10 i maksimum 20 autorskich prac plastycznych reprodukowanych cyfrowo (rysunek, malarstwo, grafika, fotografia, prace przestrzenne, etc.) wraz z listem motywacyjnym. Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty identyfikacyjnej potwierdzającej m.in. zapoznanie się z Regulaminem. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie fundacji: https://fundacjakaroliny.pl/pl/index.php/stypendium-b6/

 Adres kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2019 r.

Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną 4 października 2019 r.

 Nieprzekraczalny termin rozpoczęcia przez laureatów Konkursu zajęć w Szkole upływa 14 października 2019 r.

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu