SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Wystartował Tarnowski Junior Biznesu !!!

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu. W poprzednich latach naszym uczniom udało się zając wysokie miejsca. Czy i w tym roku możemy liczyć na sukces? Wszystkich zaintersowanych odsyłamy na stronę https://www.tarnow.pl/Dla-firm-i-inwestorow/Konkursy/Tarnowski-Junior-Biznesu

Szczegółowe informacje oraz zapisy przyjmowane są u nauczyciela podstaw przedsiębiorczości- mgr Pawła Warzechy.

JUNIOR 2019 plakat

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

460 lat tradycji

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"