SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Konkurs szkolny na ekslibris biblioteki - wystawa pomocnicza

Biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w "Konkursie na ekslibris biblioteki z okazji 460- lecia naszej szkoły". Wszelkie informacje znajdują się na stronie szkoły w zakładce BIBLIOTEKA-AKTUALNOŚCI. W tej chwili w bibliotece znajduje się wystawa ekslibrisów absolwenta I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie p. Krzystofa Kmiecia (w tym ekslibris z okazji 450-lecia szkoły jego autorstwa). Może ona być inspiracją do stworzenia konkursowego ekslibirsu. ZAPRASZAMY!!!

20190312 095820

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

460 lat tradycji

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"