SAPERE AUDE

"Sukces i szacunek zdobywa się pracą i osobistym zaangażowaniem"

Sukces w V edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Martyna Wojciechowska (2e) zajeła III miejsce w V edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować i zaprezentować biznesplan działalności gospodarczej mogącej zainstnieć na rynku tarnowskim. Martyna w swojej pracy zaprezentowała pomysł działalności gospodarczej opierającej się na idei ZERO WASTE i RESPECT FOOD, wypowiedziała walkę przykrym praktykom marnowania jedzenia. Opiekunem uczennicy był nauczyciel podstaw przedsiębiorczości mgr Paweł Warzecha. Zdjęcia z ogłoszenia wyników i wręczenia nagród znajdują się tutaj

tarnowski junior 2019

źródło: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Galerie-zdjec/Biznes/Galeria-Biznes-2019/Tarnowski-Junior-Biznesu

na stronach
I Liceum Ogólnokształcącego
w Tarnowie.

Jest to najstarsze tarnowskie liceum i jedna
z siedmiu najstarszych tego typu szkół w Polsce.

460 lat tradycji

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"