Wojewódzki Przegląd Talentów Muzycznych

7 marca w kinie "Marzenie" odbył się konkurs w ramach organizowanego przez naszą szkołę XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Talentów Muzycznych. W tym roku młodzież ze szkół tarnowskich stanowiła zdecydowaną większość; wykonawcami spoza Tarnowa byli licealistka z Olkusza oraz zespół pop-folk z Gorlic. Skromniejsza niż w latach poprzednich liczba uczestników nie wpłynęła jednak negatywnie na poziom artystyczny koncertu, przeciwnie - jurorzy dostrzegli różnorodność i wysoką wartość utworów autorskich, których było sporo.

Zwycięzcą w muzycznej rywalizacji został zespół Oblivion (I i IV LO Tarnów), najlepszy w opinii jury oraz zdobywca Nagrody Publiczności. Miejsce drugie zajęli Milena Łącka i Dominik Fitrzyk (I LO), a miejsce trzecie - duet Rose Attic (Zespół Szkół Technicznych). Wyróżnieni zostali Weronika Hajdas (I LO) i Adrian Kowal (ZST). Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym, wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za prezentacje, a publiczności za życzliwe przyjęcie i liczny udział w głosowaniu na najlepszy występ. Do zobaczenia za rok :-)