Stypendium im. Tadeusza Sypka

Grupa absolwentów naszego liceum - wychowanków prof. Tadeusza Sypka dla uczczenia jego pamięci postanowiła ufundować nagrodę imienia swojego wychowawcy. Dzięki współpracy dyrekcji szkoły i zarządu fundacji „Semper Primus” ustalono ramy regulaminowe tej nagrody.

Stypendium im. Tadeusza Sypka dla najlepszego absolwenta w dziedzinie fizyki lub astronomii będzie po raz pierwszy przyznane za osiągnięcia w bieżącym roku szkolnym.

Poniżej znaleźć można:

1. regulamin przyznawania nagrody,

2. regulamin pracy komisji i wyboru laureata,

3. wniosek o przyznanie nagrody.