Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uczniów I LO

8 marca 2019r. w Sali Lustrzanej odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne uzyskane w roku szkolnym 2017/2018. Wśród wyróżnionych uczniów tarnowskich szkół znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

Filip Dyk (klasa 3E) - laureat I i II miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej,

Jakub Hońdo (klasa 1G) - finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej, Małopolskiego Kunkursu Historycznego, IV miejsce w Konkursie "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.",

Krystian Karczewski (klasa 1G) - laureat Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie,

Marcel Leżoń (klasa 3G) - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawie,

Karolina Niziołek (klasa 3E) - finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej,

Michał Ryndak (klasa 3C) - finalista Olimpiady Teologii Katolickiej,

Jakub Szczepański (klasa 1C) - laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego i Małopolskiego Konkursu Biologicznego,

Tomasz Szczerba (absolwent) - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym.

Gratulujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i galerią zdjęć na portalu tarnow.pl.