bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Sukcesy naszych uczennic i uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 
14 marca 2019 roku odbyły się eliminacje do LXIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w  których nasi uczniowie z sukcesem wzięli udział, kwalifikując się do następnego etapu Konkursu.
W kategorii: recytacja
II miejsce - Karolina Padło kl.2g i Kacper Rokosz kl.1a ex aeqo (I miejsca nie przyznano)
III miejsce - Dawid Rodak kl.3k
W kategorii: poezja śpiewana
I miejsce - Gabriela Gryc kl.3a
II miejsce - Szymon Dynarowicz kl.3a
Ponad to wyróżnienie otrzymała Alicja Ciszek z kl.3a
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy sukcesów na  kolejnym etapie, który odbędzie się 8 kwietnia.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu