Sukcesy naszych uczennic i uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

14 marca 2019 roku odbyły się eliminacje do LXIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w  których nasi uczniowie z sukcesem wzięli udział, kwalifikując się do następnego etapu Konkursu.
W kategorii: recytacja
II miejsce - Karolina Padło kl.2g i Kacper Rokosz kl.1a ex aeqo (I miejsca nie przyznano)
III miejsce - Dawid Rodak kl.3k
W kategorii: poezja śpiewana
I miejsce - Gabriela Gryc kl.3a
II miejsce - Szymon Dynarowicz kl.3a
Ponad to wyróżnienie otrzymała Alicja Ciszek z kl.3a
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy sukcesów na  kolejnym etapie, który odbędzie się 8 kwietnia.