bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Złaz Integracyjny "Powitanie Bociana"

W środę 20 marca 2019 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z ponad 300 turystami wzięli udział w VI Złazie Integracyjnym ,,Witamy Bociana” na Brzance. Organizatorem spotkania było Koło PTTK „Włóczykije” działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowie. Uczestnicy (z 12 szkół i placówek zrzeszających osoby niepełnosprawne oraz młodzież ze szkół masowych) dotarli do Schroniska Brzanka trzema trasami. My mieliśmy do przejścia 6 km trasę z Jodłówki Tuchowskiej. Mimo, iż trasa nie należała do najłatwiejszych wszyscy bardzo dobrze nią poradzili. W schronisku czekała już dla każdego ciepła herbata i pyszne kiełbaski, a czas można było sobie umilić wspólnymi śpiewami i tańcami. Złaz zakończył się wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz nagród za przygotowanie przestrzennego bociana (z tym zadaniem nasza grupa również świetnie sobie poradziła). Humory, tak jak i pogoda, cały dzień dopisywały, a wolontariusze wrócili do Tarnowa zmęczeni, ale zadowoleni.

 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia na stronie tarnovska.tv:

https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/2690,vi-zlaz-integracyjny-witamy-bociana-na-brzance

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu