"Moje książkowe zacisze"

Biblioteka szkolna i łącznicy biblioteczni z przyjemnością ogłaszają wyniki Szkolnego konkursu czytelniczego Moje książkowe zacisze. Prace oceniało jury: Marta Mróz - pracownik Biblioteki Pedagogicznej, Maciej Sroka - artysta projektant, Zespół Szkół Plastycznych oraz nauczyciele I LO: mgr Agnieszka Wrzesień, mgr Barbara Lasota, mgr Krzysztof Horbacewicz.

I miejsce - Hajdas Weronika, Kijowska Natalia, Oćwieja Julia - kl.1 A

II miejsce - Rokosz Kacper, Łącka Milena, Staszko Kinga - kl.1A

III miejsce - Chrabąszcz Daria - kl. 3G

Wyróżnienia: Błocho Przemysław - kl.2K, Starościak Izabela - kl. 1K

Wszystkim uczestnikom i laureatom dziękujemy za udział i gratulujemy oryginalnego, kreatywnego podejścia do tematu.