Finał projektu "Spotkanie.O tym co nas porusza"

Dnia 12 października 2019 roku o godzinie 19:00 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbędzie się pokaz finałowy projektu międzypokoleniowego pt. „Spotkanie. O tym, co nas porusza”, w którym udział brali uczniowie naszej szkoły. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca „Scena Otwarta”, uczestnicy zaprezentują spektakl podsumowujący ich taneczną „podróż” przez różne etapy projektu. Od maja do października 2019 roku, licealiści i seniorzy brali udział w warsztatach z tańca współczesnego, z tańca współczesnego z elementami klasyki, kontakt improwizacji i tańca swingowego, a także oglądali spektakle teatru tańca na żywo i brali udział w wykładach dotyczących historii i ewolucji tej dziedziny sztuki.

Oficjalne zakończenie projektu odbędzie się 27 października, poprzedzone wykładem, spektaklami oglądanymi na żywo w ramach Festiwalu „Scena Otwarta” i zajęciami ruchowymi z muzyką na żywo.

Projekt współorganizowany jest przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w Ruchu 2019.