bn 20 21

Umiesz liczyć, licz na I Liceum!

Serdecznie dziękujemy naszemu uczniowi Wiktorowi Małkowi z klasy  1Fg za przygotowanie filmu promującego naszą  szkołę. Dziękujemy za pomysł, zaangażowanie i czas poświecony na realizację tego projektu. Dziękujemy, że można, Wiktorze, na Ciebie liczyć.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu. Szczególnie dedykujemy go absolwentem szkól podstawowych i zachęcamy do udziału w rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego - szkoły z tradycją i wartościami. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy  sumiennością, pracowitością i uczciwością osiągają wyniki, znajdą swoje miejsce w gronie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie - jednej z najstarszych szkół w Polsce, szkoły, która jest razem z uczniami i nieprzerwanie pracuje z nimi także w czasach pandemii. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Umiesz liczyć, licz na I Liceum.

Informacje dla maturzystów

Aktualne informacje dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020 znajdują się w zakładce MATURA. Prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie pojawiających się komunikatów (Komunikat nr 1, Komunikat nr 2, Komunikat nr 3, Komunikat nr 4, Komunikat 5, Komunikat 6).

UWAGA!

25 maja 2020 r. mija termin potwierdzenia przystąpienia do matury ustnej (szczegóły znajdują się TUTAJ)

29 maja 2020 r. mija termin zgłaszania braku możliwości zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły ze względów zdrowotnych (szczegóły znajdują się TUTAJ)

Bieg Kazika z okazji 460-lecia I LO w Tarnowie

W sobotę 05.10.2019 odbył się Bieg Kazika na Górze św. Marcina z okazji 460-lecia I LO. Bieg na dystansie 4600 m odbył się w dwóch kategoriach: Mężczyźni i Kobiety do 19 lat oraz Męźczyźni i Kobiety OPEN. W biegu wystartowali uczniowie, nauczyciele i absolwenci I LO, a także mieszkańcy Tarnowa, najmłodsza uczestniczka miała 6 lat. Bieg został zorganizowany przy wsparciu Adama Winczury -prezesa Stowarzyszenia Sportowego Sokół Tarnów i Bogdana Banasia - honorowego członka Stowarzyszenia Sportowego Sokół Tarnów.

Imprezę uświetniła obecność wszystkim znanej Barbary Prymakowskiej - Mistrzyni Świata Masters w Biegu Górskim, która przeprowadziła rozgrzewkę dla obu grup biegaczy, a później wręczała nagrody.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych Bieg Kazika spotkał się z dużym zainteresowaniem i być może wejdzie do kalendarza imprez biegowych w Tarnowie.

Relację przygotowała starnowa.pl: RELACJA

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu