Konkurs "Moje książkowe zacisze"

Biblioteka szkolna i wolontariat biblioteczny ILO zapraszają wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie Moje książkowe zacisze. Zadaniem konkursowym jest wykonanie samodzielnie lub grupowo zdjęcia albo rysunku przedstawiającego chwile spędzone z książką . Rysunek może zostać wykonany dowolną techniką w formacie A4. Należy złożyć go w bibliotece szkolnej w terminie do 22 marca 2019 r. , a zdjęcia - w formacie pliku JPG lub PNG- dostarczyć na pendrive lub innym nośniku. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie Zgody na przetwarzanie danych .

Regulamin konkursu czytelniczego „Moje książkowe zacisze”

Organizator: Biblioteka szkolna i wolontariat biblioteczny

Adresaci: uczniowie ILO

Cele:

• - rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów

• - zachęcanie do korzystania ze szkolnej biblioteki

• - rozwój kreatywności

Warunki uczestnictwa:

• - zadaniem konkursowym jest wykonanie samodzielnie lub grupowo zdjęcia albo rysunku przedstawiającego chwile spędzone z książką ( grupa może liczyć nie więcej niż 5 osób)

• - rysunek może zostać wykonany dowolną techniką w formacie A4. Należy zostawić go w bibliotece szkolnej - do 22 marca 2019 r.

• - zdjęcie w formacie pliku JPG lub PNG należy dostarczyć na pendrive lub innym nośniku - do 22 marca 2019 r.

• - warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie zgody na przetwarzanie danych ( formularz znajduje się w bibliotece szkolnej)

• - rozstrzygnięcie Konkursu i przyznanie nagródodbędzie się 28 marca w bibliotece szkolnej o godzinie 11.45

Kryteria oceny prac:

• - zgodność z tematem konkursu

• - oryginalność i pomysłowość

• - estetyka wykonania

Jury i nagrody:

• - prace oceni Komisja Konkursowa

• - laureaci 3 pierwszych miejsc otrzymają dyplomy oraz nagrody

• - najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w szkole na wystawie i opublikowane na stronie internetowej szkoły