Tarnowska Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

21.03 .2016 r . nasza szkoła była organizatorem finałowych rozgrywek o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Ręcznej dziewcząt . W zawodach brało udział ( wyłonionych wcześnie z faz grupowych ) sześć najlepszych żeńskich szkolnych zespołów piłki ręcznej   .

Drużyna I LO w składzie : A. Czerwińska , K. Żymuła , D. Rzepka , K. Błaś , M. Tryka ,     N. Kociuba , J. Surowiec , A. Bogacz , M. Morczuk , K. Kutrzuba , M. Flis zajęły II miejsce i odebrały srebrne medale . Opiekunem uczennic była mgr Barbara Mikulska .

Gratulujemy .