Złoto dla piłkarek ręcznych

Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wywalczyły I miejsce w Tarnowskiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W finałowych zawodach nasze uczennice pokonały zawodniczki III LO ( 11-9 ) , ZSEG ( 13-9 ) i IV LO ( 7-6 ) .

Drużyna I LO równocześnie awansowała do finałów Rejonowych Małopolskiej Licealiady .

W złotym składzie znalazły się : Kostuch Wiktoria , Kociuba Natalia , Tyrka Magdalena , Surowiec Jzabela , Wałaszek Paulina , Różańska Weronika , Bator Karolina , Bogacz Anna , Ciężadło Karolina , Rzepka Dominika , Kotrzuba Karolina , Flis Monika , Derus Agnieszka .

Opiekun drużyny Barbara Mikulska .

Gratulujemy.

DSC 0003DSC 0005DSC 0006DSC 0008