Brązowe medale dla Piłkarzy Ręcznych

Dnia 24.03.2017 r. na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Finały Tarnowskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców .

Drużyna I LO w składzie : Adel Hachim , Paweł Kozioł , Andrzej Wicherek , Krzysztof Ocytko , Bartek Podgórski, Maksymilian Strychała , Filip Linard , Dariusz Maliszewski , Krzysztof Micek , Tomasz Łątka , Jakub Sokołowski zajęła III miejsce , zdobywając brązowe medale .

Opiekunem zawodników była Barbara Mikulska .

Gratulujemy.

DSC 0018DSC 0019