Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Piłkarki Ręczne I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zwyciężyły turniej w ramach Rejonowej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt . Nasze uczennice pokonały koleżanki z Tuchowa i Brzeska . Drużyna I LO w składzie : Anna Bogacz , Karolina Ciężadło ,Adrianna Czerwińska , Natalia Kociuba , Wiktoria Kostuch , Karolina Kotrzuba , Weronika Różańska , Dominika Rzepka , Magdalena Tryka awansowały do finałowych zawodów Małopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt , które odbędą się 10.04 2017 r. w Nowym Sączu .

Opiekunem zawodniczek była mgr Barbara Mikulska .

Gratulujemy .

DSC 0017DSC 0023