Konkurs języka angielskiego WORD FORMATION CHALLENGE

Serdecznie zapraszamy uczniów I LO do udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego sprawdzającym znajomość zasad słowotwórstwa, zatytułowanym WORD FORMATION CHALLENGE

I ETAP 13/03/2017, godz.9:00

II ETAP 03/04/2017, godz. 9:00

I etap konkursu obejmuje znajomość zasad słowotwórstwa na poziomie intermediate/upper intermediate (B1/B2).

Bibliografia:

M. Vince, First Certificate Language Practice, Rozdziały 19 – 20 (str. 287- 295)

M. Foley, D.Hall, MyGrammarLab Intermediate B1/B2, str. 290- 297

II etap konkursu obejmuje znajomość zasad słowotwórstwa na poziomie advanced (C1).

Bibliografia:

M. Foley, D.Hall, MyGrammarLab Intermediate C1/C2, str. 302- 305

M. Matasek, Język Angielski ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne dla studentów, maturzystów, kandydatów na studia średnio-zaawansowanych i nie tylko, str. 74-84.
Appendix 3 – tabela – słowotwórstwo.

Materiały udostępniają nauczyciele języka angielskiego oraz Biblioteka I LO.

Zgłoszenia u nauczycieli języka angielskiego uczących w poszczególnych klasach do 28/02/2017.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy: mgr Anna Solak, mgr Renata Babuśka